درباره ما

پوشاک آتلانتیک سی سال پیش کارگاهی کوچک در بازار اراک  مختص دوخت لباس های مجلسی و ژورنالی زنانه بود. در طی دهه اخیر با ورود پسران و نیروهای جوان و خوش ذوق دوخت شلوارهای مردانه آغاز شد و سپس دوخت تیشرت های چاپ خورده نیز اضافه شد. مشتریانی که خرید عمده از ما انجام می دادند عموما از شهرهای اطراف بودند. بعد ازچند سال وجود پلتفرمی که مشتریان بتوانند خریدهای خرده را انجام دهند نیاز شد. آتلانتیک سون به عنوان یکی از بروزترین فروشگاه های اینترنتی با نزدیک به پنج سال تجربه، با پایبندی به سه اصل، بروز بودن، هفت روز ضمانت بازگشت کالا و پشتیانی موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر ایران، به یکی از بروزترین و ارزانترین فروشگاه های اینترنتی ایران تبدیل شود. به محض ورود به سایت آتلانتیک متوجه قیمت ها و آپدیت روزانه محصولات خواهید شد! سعی کرده ایم آنچه که به پوشاک مرتبط است و در تخصص ما باشد در اینجا پیدا کنید.

همیشه می توانید از طریق راه های ارتباطی که فراهم کرده ایم نقطه نظرات سازنده خود را برای ما بفرستید. ما از ایده های جدید استقبال میکنیم.

 

تشکر ویژه از مشتریان گرامی که لطف دارند و ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی میکنند. ان شااله عمری باشد تا بتوانیم با کارهای جدید جبران کنیم.خداوند منان را سپاس که این فرصت را در اختیارمان قرار داده است تا خدمتگزار شما مشتریان گرامی باشیم.

 

نشانی: اراک – ابتدای جاده تهران – فروشگاه پوشاک آتلانتیک

واحد پشتیبانی و پیگیری (آقای الهی): 09100970080

واحد فروش(خانم زمانی): 09100970050

واحد ثبت سفارش و ارسال(خانم رضایی): 09022651133

تلفن دفتر: 08633257453

پوشاک آتلانتیک با سال ها تجربه معتمد مشتریان گرامی

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آتلانتیک فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به آتلانتیک سون (فروشگاه آنلاین آتلانتیک) می‌باشد.